piątek, 7 marca 2014

Królowa Delikatności

Królowa Delikatności

Królowa Delikatności by niezwykla

Hej<3
Zaprojektowałam strój specjalnie dla jednej z moich ulubionych bloggerek.
Tak Marto zamówienie jest gotowe!
To jest błękitna, piękna, długa suknia, z której można wyciągnąć broń i nie potknąć się o falbankę.
Do tego są błękitne obcasiki na nie dużym obcasie i jeszcze bardziej jaśniejsza torebeczka od obcasów z dwoma kwiatkami. Starałam się znaleźć jak najmniej krzykliwe obcasy. Czyli delikatne a nie ,,niedelikatne".
A tak na marginesie oglądałam Twoje projekty, Marto i stwierdzam, że ładnie projektujesz. Każdy ma swój WŁASNY styl projektowania. Ty, droga Marto lubujesz się w czarnych skajach (nie wiem jak się pisze ten materiał) ja też lubię ten materiał, ale często go nie używam. A skaja nie jest delikatna, ona jest GOTH, ROCK, HAVY METAL itp. itd.
Wracając do mojego projektu do tego jest bialusieńki jak śnieżny puch płaszczyk, który mi osobiście trochę kojarzy się z peleryną. Do tego całego kompletu są DELIKUTAŚNE kolczyki z perełkami a do tego w komplecie pierścionek, który pięknie będzie się prezentował z białymi rękawiczkami zakończonymi koronką. Gdy taka królowa zdjęła by rękawiczki ukazałyby się pięknie pomalowane na błękitno-biało-srebrno paznokcie. Fryzura jest prosta, ale w jakimś procencie elegancka. Na rozpuszczonych włosach, na czubku głowy po prawej stronie widniej biały toczek z siatką i różyczkami. Całemu zestawowi dodaje klasy błękitna parasolka na słońce.
Uważam, że zestaw prezentuje się nie najgorzej. A w mojej wyobraźni królowa wyglądałaby rewelacyjnie. Ale opinia należy już do Was. Jak zawsze proszę by była ona szczera.
Jeśli zestaw się podoba to pod każdym projektem jest jego nazwa i ,,by niezwykla". Można najechać na ,,niezwykla" i wchodzicie na polyvore na mój profil. Tam są moje wszystkie projekty. Jeśli się podobają wystarczy lajknąć. Dla Was jeden LIKE nic nie znaczy, a JA PRZY JEDNYM LAJKU JESTEM W SIÓDMYM NIEBIE.
Tak na zakończenie bardzo się cieszę z pierwszego obserwatora.