piątek, 21 marca 2014

Difficult area

Difficult area


Hej, Hej, Hello!!!
Cześć dziewczyny!!! Jak tam pierwszy dzień wiosny??? U mnie nawet, nawet. Byłam przebrana za panią Wiosnę.
Teraz transparenty przechodzę do sedna sprawy...
O to projekt dla Katniss K.K która poprosiła o strój dla Kim w trudnym terenie!
I strój jest!!! Ciemny T-shirt, który jest porwany do tego legginsy w moro w kolorach zgniłej zieleni!!! Plecak i czapeczka też są w moro<3 Również jest sportowy neonowo żółty stanik sportowy. Czarne Martensy są najlepszymi butami na trudnym terenie. Jest jeszcze bluzo-koszula, która idealnie nadaje się na chłodny wieczór. Włoski blond są rozpuszczone i delikatnie podkręcone lokówką (od razu przypomina mi się ostatni projekt na polyvore Electric curles time). Branzoletka z ostro zakończonymi ćwiekami i skromne kolczyki. No i jak zawsze ja futerał na telefon, ale dzisiaj znalazłam jako browar. Jest również parę odcieni cieni do powiek.
I to tyle z opisu stroju<3
Teraz będę z wami szczera...To jest moje pierwsze zamówienie od tygodnia. Wena twórcza w ogóle mi się NIE wypaliła, ale za to jest coraz mniej klientów. Ja od początku kiedy zakładałam tego bloga byłam świadoma, że dużo nie będę miała tych zamówień. Jednak jest dużo pozytywów np. są jakieś zamówienia a to jest duży plus. Jest mało sprawdzianów i kartkówek ponieważ wszystkie jakie miały być były w zeszły tygodniu a następne będą w przyszłym. A na sam koniec i najlepszy koniec; Jest bardzo ciepło. 
Teraz takie małe pytanko! Jestem bardzo ciekawa czy oglądacie Project Runway? A jeśli tak to na kogo głosujecie? Ja głosowałam na Paulinę, ale odpadła (smutna mina). Zrobiła taką super i taką na maksa oryginalną kieckę z patyczków, że głowa mała. Ile tu trzeba mieć wyobraźni!!! Wielkie mam do niej uznanie i szacunek!!! Ale jak to się mówi ,,niestety" odpadła i trzeba znaleźć nowego ulubieńca. Więc ja znalazłam i jest to Liliana. Bardzo podobają mi się jej projekty i imię.
Teraz Wy możecie wypowiedzieć Swoje zdanie i opinię o Project Runway i  o moim projekcie.
Prawie bym zapomniała!!!
Chciałam bym oficjalnie podziękować Glen, że poleciła mojego bloga! To dla Mnie wiele znaczy!
BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
Ja też chciałam bym polecić Twoje blogi:
 I mam jeszcze jeden dylemat, dlaczego usunęłaś bloga z odskoczniami!!! On miał taką ciekawą historię! I tak fajnie był pisany!!!
A na sam koniec polecam bloga Katniss K.K!
SWEET blog
No i małe przypomnienie do, którego w ogóle nie musicie się stosować, ale możecie:
,,Jeśli zestaw się podoba to pod każdym projektem jest jego nazwa i ,,by niezwykla". Można najechać na ,,niezwykla" i wchodzicie na polyvore na mój profil. Tam są moje wszystkie projekty. Jeśli się podobają wystarczy lajknąć. Dla Was jeden LIKE nic nie znaczy, a JA PRZY JEDNYM LAJKU JESTEM W SIÓDMYM NIEBIE."
Zastanawiam się czy ja kiedyś skończę tego posta...
A jeszcze jedno mi się przypomniało!!!
Ewcia Twój komentarz, który kiedyś napisałaś brzmiał tak:
Pozwól, ze ja zamówię coś zupełnie innego :
Uważam, że jesteś świetną osobą i na pewno poradziłabyś sobie z pisaniem opowiadań. Jeśli jeszcze nie czujesz się na siłach może spróbuj z jednoczęściową historią, chociaż i tak wiem, że to tylko kwestia czasu. 
Mam nadzieję, że twoja NIEZWYKŁA osoba skusi się na wspomniany powyżej temat!
Ewwwwww

(z tą niezwykłą osobą to przesadziłaś)
Ja napisałam tą historię jednoczęściową, ale nie mam odwagi jej wstawić do internetu!!!
Przykro mi!!!
No i właśnie w tym momencie kończę ten post!
Chwila jeszcze jedno: 
Pozdrawiam wszystkich obserwatorów, wszystkich, którzy kiedykolwiek zamówili projekt, wszystkich, którzy kiedykolwiek skomentowali post i wszystkich, którzy kiedykolwiek weszli na bloga. To dla Mnie dużo znaczy Wasz Julia<3 <3 <3