środa, 23 kwietnia 2014

Coś o legginsach♥♥♥

Hej,  hej

Dzisiaj,  kiedy piszę ten post to po pierwsze z ukrycia a po drugie pisze go tak na zaś,  bo wiecie różnie to bywa. Chodzi o to, że mam szlaban,  a mama trochę się zlitowała na de mną i dała tableta babci mówiąc ,, (...) jak przeczyta książkę do 8 rozdziału to dasz jej tableta na pół godziny,  a jak przeczyta całą to będzie miała bez limitu.  A i jeszcze jedno nie zapomnij jej spytać z treści." Widziałam jak babcia poszła na górę z ,, tabciem" więc zorientowałam się gdzie mam szukać.  I znalazłam go w szufladzie z bielizną. 
Piszę ten post dnia 16 kwietnia,  ale nie wiem , kiedy się pojawi.  Chyba po świętach bo pamiętacie post o filmie w czwartek, a potem w niedzielę post o butach.

A dzisiaj coś nowego, ponieważ będzie post o legginsach GALAXY.Te legginsy zrobiły wielkie zamieszanie na całym świecie. W tych bardzo przylegających spodniach czyli potocznie mówiąco w Polsce, używając angielskiej nazwę ,, legginsy"; nosiły i noszą same wielkie gwiazdy. (Ale raczej nosiły, ponieważ niedawno wyszły z mody♥♥♥)
Parę fotek legginsów:Jak widać na zdjęciu, występują oryginalne kolory pomysłu i wykonania projektanta, czyli:
♥ Zieleń - tak naprawdę najrzadziej spotykałam się z tym kolorem.
♥ Niebieski - był drugim kolorem tych legginsów, z którym spotykałam się najczęściej.
♥ Czerwień - sporadycznie spotykałam głównie moich rówieśników w tym kolorze.
♥ Fiolet - był to najbardziej popularny kolor legginsów, świat oszalał na jego punkcie.

Aż wstyd się przyznać, ale przeszukałam cały Internet i nigdzie nie znalazłam projektanta LEGGINSÓW GALAXY. Ale jak to się mówi nie ma tego złego, bo zamiast tego napiszę parę własnych spostrzeżeń spodniach.
Nie wiem jak Wy,  ale ja na własnej skórze zauważyłam,  że te legginsy wyszczuplają. Legginsy,  które podbiły galaktykę są w nogawkach rozjasniane przez co wyszczuplają nogi. Ja osobiście bardzo się z tego cieszę bo nie mam nóg modelki, a nie którym to po prostu obojętnie. (ale im zazdroszczę)
Osobiście żałuję,  że tak szybko wyrosłam z moich niebieściutkich leginsów Galaxy,  a nie z legginsów w paski.  Takie małe ostrzeżenie,  że jak ktoś nie ma zbyt szczupłych nóg tylko takie bardziej tęgie niech nie kupuje legginsów w paski (nawet czarne [!]) one dodatkowo pogrubiają. Ja noszę tylko i wyłącznie czarne legginsy ze skaju, ale nie całe tylko przód, bo reszte materiału to fizelina. Polecam takie jak gorące słonko w Brazylii w lato na słońcu. Uwierzcie mi jak chcecie kupić sobie legginsy ze skaju to nigdy całe tylko z fizeliną, bo będzie Was piekło!!!

                                                                  Galaxy VS Paski


In my opinion...sorry odrabiam anglika i piszę post (hi hi)
Moje zdanie i tylko, i wyłącznie moim zdaniem Galaxy są lepsze♥♥♥

A tak kończąc post to nie wiem co będzie w następnym poście.  Coś się wymyśli...

Czy ktoś ogląda Project Runway?
Kibicowałam Paulinie, ale odpadła i teraz kibicuję Lilianie♥♥♥ (ma bardzo ładne imię)