sobota, 26 kwietnia 2014

Walizki i walizeczki for you!!!

CZEŚĆ<3

Z tej strony bloggerka Niezwykła000 a dla moich czytelniczek Julia.
Zbliżają się wakacje, jest coraz cieplej, a słoneczko ogrzewa całą Polskę. Jest kwiecień już prawie maj, a ja zaczęłam sezon na bieganie. Nienawidzę biegać, (chyba, że za piłką nożną) ale robię to tylko dla dobrej kondycji i lepszej oceny z WF z biegania. 
Wracając do wakacji na pewno wiele z Was gdzieś wyjeżdża. Ja lecę w weekend majowy do Czech, a w wakacje na obóz językowy języka angielskiego na Maltę, a potem na wycieczkę objazdową po Hiszpanii. W tym okresie czasu będzie mała przerwa w blogowaniu, ale w czerwcu i sierpniu postaram się jak najwięcej pouzupełniać zaległości.

Podróżuję bardzo długo od Europy, Azji, Afryki po Amerykę Północną. Ale kiedy indziej napiszę gdzie byłam.
Zawsze wybieram materiałowe walizki, ponieważ plastikowe pękają. Nigdy mi się nie zdarzyło, aby materiałowa walizka się porwała! Ale na wszelki wypadek zawsze kupujcie ze stelażem w środku! Dwa kółka u walizki to prehistoria uwierzcie, że lepiej prowadzi się walizkę z czterema kółkami! 
I nie martwcie się, że kółka poodpadają, bo od kiedy pamiętam zawsze latałam, latam i będę latać samolotami i nigdy kółka mi nie poodpadały.

W tym roku kupiłam sobie walizkę właśnie z takim opisem jak powyżej<3 O to focie<3A do tego pasujący plecaczek (nie był w komplecie) z Canady (piszę Canada przez ,,C" już tak mam) Z firmy GAPDo tego plecaka jest jeszcze torebeczka do przypięcia. Plecak jest wielkości minimalnie mniejszej niż do szkoły, wiem to, bo parę razy zdarzyło mi się wziąć go do szkoły<3


Podoba się? - bo mi bardzo! Oczywiście możecie być szczerzy i wyrazić swoje zdanie o niej<3
Zawsze marzyłam o różowej walizce<3 Są takie oryginalne na *taśmie<3

*Taśma- autorowi chodziło (czyli mi) o halę, w której po przylocie odbiera się walizki czyli bagaże rejestrowane.

Co chcecie, aby było w następnym poście, bo pewien anonimek, który się nie podpisał chciał spodnie z wysokim stanem. Ale ja nie wiem czy mogę się podjąć takiego tematu, ponieważ nic nie wiem na temat takich spodni. (Wiem tylko, że takich spodni bym nie założyła.)