sobota, 24 maja 2014

4 smaki kaw Douwe Egberts

Cześć<3

Czy w dzisiejszym poście spotkam jakiegoś smakosza kaw?


Ja osobiście jestem od niej uzależniona i potrafię wypić dziennie 4/6 kaw.
Nie oszczędzam na kawie bo bardzo ją lubię i dla mnie ona powinna być z wyższej półki. 
Często piję kawę z Jacobs, również też degustuję kofeinę z Tchibo ze słoniem na opakowaniu, która ma 100% arabici. Tchibo w ogóle jest jedną z lepszych firm jeśli chodzi o kawę i mam nawet z niej express. Ogólnie bardzo lubię eksperymentować z kawami, lecz gdy moje kubeczki smakowe ,,poznały" Douwe Egberts zostały jej ,,fanami".
Pierwszym smakiem kawy z jakim się spotkałam i najlepszym to karmel. Nie będę obiektywna, ponieważ się w jej smaku zakochałam. Jeszcze przed spróbowaniem tej kawy czytałam różne komentarze, że ta kawa jest niedobra i tak dalej, lecz gdy kolega ją kupił to teraz ani trochę się nie zgadzam z tymi komentarzami.
Naprawdę bardzo dobrze czuć aromat karmelu, ale nie jest jakimś ,,lepem".
Następnie sama kupiłam tej firmy kawę tylko o aromacie czekolady. Niebo w gębie jak to się mówi.
Była idealna do np. zachcianki na czekoladę. Jeśli często macie zachcianki typu tabliczka czekolady, to sięgnijcie po ten smak kawy i koniec dylematów.
Trzecim smakiem w mojej skali jakości i smaku jest wanilia. Nie jest słodka jak poprzednie smaki kaw, lecz bardzo dobrze czuć ładny aromat wanilii. Ta kawa bardzo dobrze działa rano, ponieważ jej smak jakby trochę ,,orzeźwia" i nadaje dniu spokoju i harmonii.
Ostatnim z 4 smaków choć nie najgorszym jest orzech. Jest to smak orzecha laskowego, który jest bardzo dobry, choć w porównaniu z innymi smakami nie aż tak. Mi osobiście każda kawa bardzo smakuje z Douwe Egberts, ale mam te lepsze i te gorsze. Mało mi w orzechowym smaku podobał się ten słaby aromat, którego w porównaniu z innymi smakami było jakoś mało.
A więc jeśli jeszcze nie próbowaliście żadnej z tych kaw to gorąco je polecam jak słonko w Brazylii mocno grzeje<3 

Moja ocena smaków kaw:
1. Smooth Caramel
2. Enticing Chocolate
3. Delicate Vanilla
4. Roasted Hazelnut

Jeszcze raz polecam naprawdę dobre kawy i proszę nie patrzeć na ceny, ponieważ liczy się jakość a nie cena. A jakość jest naprawdę bardzo dobra.

Dzisiaj jest dopiero 24 maja, ale nie zdążę wcześniej wstawić posta, dlatego już życzę wszystkim mamom najlepszych życzeń z okazji Dnia Mamy (26.05.2014).
Nie zapomnijcie mamusiom złożyć życzeń.
Ja mojej mamusi już kupiłam prezent, czyli koszulę z H&M, storczyka i będę ,,lepiła" album specjalnie dla rodzicielki. 
Życzcie mi powodzenia z tym albumem bo z talentem plastycznym mam na anty chociaż mam 6 z tego przedmiotu ;-O Może wstawię zdjęcia tego albumu i mojej pracy przy nim?
Pożyjemy zobaczymy<3

Pozdrawiam Julia<3