czwartek, 12 czerwca 2014

Prawdziwa miłość, czy wielka kariera?

Cześć misie...

jestem świadoma tego, że zaniedbuję trochę bloga, ale czerwiec to mój ulubiony miesiąc i wprost nie mogę oprzeć się wyjść na dwór.
Tak tylko szybko streszczę co tam u mnie słychać. A więc... dzisiaj jest dyskoteka u mnie w szkole, ale nie chce mi się iść<3 Są eliminacje między klasowe w koszykówkę dziewcząt i do jutra są wystawiane oceny. Nic ciekawego...
Dzisiejszy post brzmi "Prawdziwa miłość, czy wielka kariera" ten post nie brzmi tak bez powodu, ponieważ zainspirowałam się "romantyczną" sytuacją Liliany i Jakuby pracującego pod pseudonimem "Jacob". 
Pewnego dnia gdy oglądałam ścinki pytań zdanych od internautów do trójki finalistów Project Runway Poland I, pojawiło się pytanie do Kuby o treści:"Prawdziwa miłość, czy wielka kariera?"
Jak myślicie co odpowiedział "skromny" (czujecie ten sarkazm?) Kuba?
Odpowiedział "Wielka Kariera, miłość to miłość - przelotne uczucie"

Nom w sumie to mnie nie zszokowało bo po nim bym się tego spodziewałam, ale ja osobiście odpowiedziałabym prawdziwa miłość, bo taka szczera miłość bywa raz w życiu, a kariera albo jest non stop albo w ogóle jej nie ma."Mówi się, że miłość jest ślepa. Wierzcie mi, to zupełne kłamstwo - nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. Niczego. Jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. Poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. Nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością". 
Anthony de Mello