wtorek, 17 czerwca 2014

Arizona

ALOHA

Wiem, wiem, że post miał być 14 ja też tak chciałam, ale mama zabrała laptopa, a mnie bardzo wciągnęła książka "RYWALI" i "ELITA"


Dzisiejszy post jest o bardzo popularnym napoju, który mój "prawie ojczym" pił kiedy był w USA czyli ARIZONA. Od razu mówię, że post nie jest ściągnięty po bloggerce LUCY, bo pomysł na taki post i zapowiedź była o wiele, wiele wcześniej.

Arizona jest to napój wyprodukowany w USA. Butelka jest wzorowana na tradycji japońskiej na co wskazuje drzewo wiśni. Napój jest o wiele zdrowszy niż w Polsce bardzo popularne Nestea czy Lipton. W skład wchodzi miód, który jak kiedyś wyczytałam jest bardzo zdrowy na serce, wątrobę i nerwy. 
W Polsce ukazały się tylko 3 smaki tych zimnych herbatek. Najbardziej popularnym smakiem na całym świecie i z najładniejszą butelką jest "Zielona Herbatka i Miód".
Zielona Herbatka i Miód
Następnym smakiem też nieprzeciętnym stał się "Granat".
Granat
 Napój granat moim zdaniem nie jest zły, ale bardziej osobiście mi smakowała herbatka z miodem.
Trzecim i ostatnim smakiem, który pojawił się w Polsce jest "Borówka", która mi bardzo posmakowała. Nie ukryję ma najgorsze opakowanie, ale mi bardzo smakuje smak.
BorówkaInnymi smakami, które istnieją, ale w Polsce nie pojawiły się to:Zielona Herbatka z miodem, malinowa, owocowa, winogronowa, pomarańczowa, egzotyczna, kiwi i truskawka, miętowy.
Również jest arbuzowy:          

Arizonę można kupić w Żabce lub Lidlu.

PS. Dziękuję za nominację do LBA.